Vykoukal
-> H&N-Drobnosti

#1: Vykoukal Author: aerominorLocation: Horní Počaply PostPosted: Mon Nov 18, 2013 5:47 pm
    ----
jedna příručka k mání zatím za libovou cenu

aukro.cz/kniha-aero-mi...68837.html

#2: Re: Vykoukal Author: MartinLocation: Brno - venkov PostPosted: Mon Nov 18, 2013 5:51 pm
    ----
jj mám ji v hledáčku, ale jen za "normální cenu" Cool

#3: Re: Vykoukal Author: vintalkoLocation: Sučany Slovensko / Zlín Česko PostPosted: Mon Nov 18, 2013 6:30 pm
    ----
Martin, pozri najprv u Šilhána - máš to kúsok Smile
www.veteranservice.cz/
má asi to isté za stovku strana 97
11- AM-1 1954 100 AERO-MINOR řízení a údržba
11- M -1 1946 30 MINOR - příručka
Ak tam pôjdeš a má dve, poprosím pekne aj pre mňa jednu sadu ak by to šlo.

#4: Re: Vykoukal Author: MartinLocation: Brno - venkov PostPosted: Mon Nov 18, 2013 7:08 pm
    ----
od Šilhána to mám, byla to moje vůbec první literatura, co jsem tehdá k Minoru sehnal. ale to jsou samozřejmě jen kopie Wink toto mě láká jako dobový doplněk knihovny ...

#5: Re: Vykoukal Author: vintalkoLocation: Sučany Slovensko / Zlín Česko PostPosted: Mon Nov 18, 2013 8:25 pm
    ----
Aha. Jeden pekný kúsok aspoň na pohľad - ale o poznanie drahšííí Sad
autobazar.hyperinzerce...oppPMS8WTM

#6: Re: Vykoukal Author: RancherLocation: Brno PostPosted: Tue Nov 19, 2013 8:33 am
    ----
To si představte, že ten Vykoukal, co je tady naskenovanej na stránkách (a v lepším rozlišení jej v mém archivu) se mi po naskenování a následném stěhování z práce a Prahy prostě stratil a nemám ho...
Čerti vědí, ve které krabici se ještě může objevit... a to jsem ho koupil náhodně za tuším 150 Kč.

Na toho Aukřího taky hledím, ale přes 300 bych nešel.

-> H&N-Drobnosti

All times are GMT + 1 Hour

Page 1 of 1