Plechové díly
Go to page Previous  1, 2  :| |:
-> Karoserie

#16: Re: Plechové díly Author: RancherLocation: Brno PostPosted: Tue Aug 20, 2019 10:57 am
    ----
mesersmit wrote:
Kapota byla vždy s otvorem nebo byla i bez otvoru. Vyděl jsem pár Minorů bez otvoru i v původním stavu a barvě.
Pokud se pamatuji, tohle byl jeden z mých prvních dotazů.
A pokud se pamatuji, I v Knize je o tom napsáno to, o vyplynulo že zdejší diskuse Razz
www.minory.cz/index.ph...kapot%2A#1

#17: Re: Plechové díly Author: mesersmitLocation: Brno PostPosted: Thu Aug 22, 2019 5:53 pm
    ----
Vím že se to již probíralo a na srazu co byly Minory byly všechny se zavařeným otvorem nebo z výroby bez průduchu? Na vlastní oči jsem žádný nevyděl ale vycházím z inzercí na síti a fotek co kolují. Kapotu který měl Minor pro Stalina byla vyrobena určitě dvakrát.

#18: Re: Plechové díly Author: RancherLocation: Brno PostPosted: Fri Aug 23, 2019 9:23 am
    ----
Tohle téma se samozřejmě dá převracet jako ponožka mnohokrát.

Akorát vzhledem k tomu, žes ty kapoty inzerovaných aut neviděl z rubu, je to jako kdybys pátral po tom (taky moje z prvních témat), že některé Minory nemají větrací klapky. A fakt nemají. A taky podnárazníky a taky ... Razz

Idea Takže beru jako dogma, že všechny sériově vyráběné Minory díru měly Exclamation

O Stalinovském a jeho protypových kolezích se tady již psalo. Smile

-> Karoserie

All times are GMT + 1 Hour

Go to page Previous  1, 2  :| |:
Page 2 of 2