Nabídka lišt
-> H&N-Drobnosti

#1: Nabídka lišt Author: RancherLocation: Brno PostPosted: Wed Aug 13, 2014 2:35 pm
    ----
Quote::
Dobrý den,
před časem jsem vyráběl lišty na minora II (hliníková na masku, středová na kapotu a dvě na zakrytí průduchů na kapotě). Středovou lištu jsem vyrobil z mosazi, ty boční z mědi, vše vyleštěno, už jen doladit rádius podle kapoty a nechat nachromovat.
Nechal jsem si lisovací formy, takže Vám tímto nabízím případnou spolupráci. Lišty mám vyfocené, rád je Vám fotky zašlu.

Předem děkuji za odpověď,

Láďa Hais

Last edited by Rancher on Thu Aug 28, 2014 6:14 am; edited 1 time in total

#2: Re: FE párová lišta Author: vintalkoLocation: Sučany Slovensko / Zlín Česko PostPosted: Wed Aug 13, 2014 3:22 pm
    ----
Peknučké... Smile

#3: Re: FE párová lišta Author: aerominorLocation: Horní Počaply PostPosted: Wed Aug 13, 2014 6:04 pm
    ----
Parádní práce, to se muší uznat. Malinko odlišné od originálu, ale pokud nebude v řadě s dalšíma ... Smile

Holt takhle krásný to ještě neumím, ale intenzivně na tom pracuju.

Rancher wrote:
Ty konce jsou uplně jinak, to máš pravdu, ale profik na jemnou práci s plechem se pozná. On je to pasíř.

#4: Re: Nabídka lišt na kapotu Author: RancherLocation: Brno PostPosted: Thu Aug 28, 2014 6:22 am
    ----
A cena?
L.Hais wrote:

S cenou a rozmery je to tak:

Dlouha lista na kapote 1020x60mm 2000,-
Mala "troj" lista na kapote 310x52mm 1500,-
AL lista na masce 360x65mm 1000,-
AL s napisem v misce 1500,-

Ceny jsou bez faktury, tedy bez dph, jestli bude faktura potreba, tak jeste +21%
Kontakt: ladahais (a) gmail.com

Kontak je veřejný, nehrajeme si na zprostředkovatele.
Nebude pro nás však, jako pro inzerenty, nezajímavé, pokud kdokoliv tuto nabídku využijete, napsat nám, že jste jí využili a jak jste spokojeni.
Nebojte, žádnou provizi na Laďovi Haisovi vymáhat nebudeme Razz Jsme zájmový server a ne výdělečný.
Jde nám skutečně o to, zjistit, zda takové nabídky jsou vůbec k něčemu.

Samozřejmě, že technicky umíme udělat i reklamní banery, nebo e-shop, ale toho zboží na naše autíčka zas tolik není Sad

#5: Re: Nabídka lišt Author: LacoLocation: Piaristická 24 , 91101 Trenčín , Slovensko PostPosted: Wed May 26, 2021 7:52 pm
    ----
zdravím ...renovácia pokračuje podvozok a motor funguje
zháňam lišty na kapotu ....vyrába niekto??

#6: Re: Nabídka lišt Author: RancherLocation: Brno PostPosted: Mon May 31, 2021 2:03 pm
    ----
Laco, bvezva zpráva je o tom dokončení auta!
Horší je, že nečteš pozorně web Sad
na něm je reklama na ty repliky
Idea
www.minory.cz/index.ph...amp;pid=46 Very Happy

#7: Re: Nabídka lišt Author: aerominorLocation: Horní Počaply PostPosted: Mon May 31, 2021 9:08 pm
    ----
Musím se Laca zastat, náčelníku. Čte a i objednal, jen zhotovitel nereaguje dost promtně, potvora jeden. Asi je zavalenej prací v Minor servisu. Smile

#8: Re: Nabídka lišt Author: vintalkoLocation: Sučany Slovensko / Zlín Česko PostPosted: Tue Jun 01, 2021 4:41 pm
    ----
Zdravim Laco,
mam jednu komplet sadu novovyrobenu, ktoru ti mozem predat.
Mozno sa najdu aj sklicka do zadnych svetiel.
Posli mi sukromnu spravu.

-> H&N-Drobnosti

All times are GMT + 1 Hour

Page 1 of 1