Minor na prodej
Go to page Previous  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Next  :| |:
-> H&N celé auto

#31: Re: Minor na prodej Author: JaraIILocation: Brno-Husovice PostPosted: Mon Jan 11, 2016 10:53 am
    ----
JoJo Confused tu je důkaz Laughing

#32: Re: Minor na prodej Author: vintalkoLocation: Sučany Slovensko / Zlín Česko PostPosted: Mon Jan 11, 2016 7:12 pm
    ----
Ďalšie foto

#33: Re: Minor na prodej Author: vintalkoLocation: Sučany Slovensko / Zlín Česko PostPosted: Mon Jan 11, 2016 7:13 pm
    ----
a to by malo byť všetko.

#34: Re: Minor na prodej Author: minorek PostPosted: Mon Jan 11, 2016 8:34 pm
    ----
Karel wrote:
Tak jsem se s prodejcem spojil, a dopadlo to následovně:
Omlouvám se,prodej odložen.

Tak si nechte zajít chutě.

No jestli se nepletu a paměť mi slouží, tak byl tento kousek naprodej již tak před 2 rokama. Tenkrát jsem psal prodejci, protože mne zajímal stav a cena, ale bylo mi odpovězeno, že prodej se odkládá z důvodů NEMOCI.
Tak nevím... Je to celé nějak prapodivné....

#35: Re: Minor na prodej Author: RancherLocation: Brno PostPosted: Mon Jan 11, 2016 10:28 pm
    ----
Výpouští kontrolní chrousty.

#36: Re: Minor na prodej Author: Chong PostPosted: Tue Jan 12, 2016 7:30 am
    ----
Takové prodejce už známe z minulosti, jako nejmenovaný doktor Petr H z Prahy Very Happy Toho jsem svého času podezříval (zahlédnuvše jeho ženu) že je na chlapečky a místo bonbonků láká na minora Smile

#37: Re: Minor na prodej Author: minorek PostPosted: Tue Jan 12, 2016 9:12 pm
    ----
Chong wrote:
Takové prodejce už známe z minulosti, jako nejmenovaný doktor Petr H z Prahy Very Happy Toho jsem svého času podezříval (zahlédnuvše jeho ženu) že je na chlapečky a místo bonbonků láká na minora Smile

Laughing Laughing Laughing

#38: Re: Minor na prodej Author: Karel PostPosted: Wed Jan 13, 2016 10:55 am
    ----
Jestli tím zkouší ještě akceptovatelnou cenovou úroveň, tak já to kupovat nechtěl Smile

#39: Re: Minor na prodej Author: JaraIILocation: Brno-Husovice PostPosted: Wed Jan 13, 2016 11:18 am
    ----
Ale mohl bys Laughing a udělat. My by jsme ti poradily.

#40: Re: Minor na prodej Author: vintalkoLocation: Sučany Slovensko / Zlín Česko PostPosted: Thu Jan 28, 2016 3:54 pm
    ----
Kombík na predaj...
auto.bazos.cz/inzerat/...or-STW.php

#41: Re: Minor na prodej Author: RancherLocation: Brno PostPosted: Thu Jan 28, 2016 5:32 pm
    ----
No, to je ten, kterého dotyčný koupil na Aukru za naprosto pidimální cenu z Polska ...já ho tenkrát prošvihl o fous...nedostal jsem se ke komplu včas. Chtěl jsem ho na pár ND a kvůli interiéru a poslat dál.

Dotyčnej pán to koupil a ...je tady zase...

minory.cz/index.php?na...amp;id=777

#42: Re: Minor na prodej Author: JaraIILocation: Brno-Husovice PostPosted: Thu Jan 28, 2016 5:37 pm
    ----
Ale za ty peníze "nekup to" Laughing

#43: Re: Minor na prodej Author: RancherLocation: Brno PostPosted: Thu Jan 28, 2016 5:40 pm
    ----
Czaba, neblázni! Znáš to, ne? Razz

#44: Re: Minor na prodej Author: JaraIILocation: Brno-Husovice PostPosted: Thu Jan 28, 2016 5:43 pm
    ----
Je to doufám v eurech Shocked

#45: Re: Minor na prodej Author: Chong PostPosted: Thu Jan 28, 2016 6:54 pm
    ----
je-li to pravda, vidím že pán uznává mantru zisku Smile a vypadá to že je hoooooooooodně v tomto směru zbožný Very Happy Ale já jsem za tyto typy rád... v garáži válejícíse hromada šrotu mi cenou raketově roste... ono vždyť to přeci každý vidí za kolik se to prodává ne? Very Happy

-> H&N celé auto

All times are GMT + 1 Hour

Go to page Previous  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Next  :| |:
Page 3 of 14