Tažný brzdový válec
Go to page Previous  1, 2  :| |:
-> Podvozek

#16: Re: Tažný brzdový válec Author: RadekLocation: Holice PostPosted: Mon Nov 16, 2015 8:15 pm
    ----
Ano, rozprodávám tažné válce co mám. Po různých trampotách
a neúspěších jsem předělal brzdy minoru na tlačný válec "škoda".
Také mě tlačí trošku finance, neb se chystám odvézt auto na lak.

Manžeta je už prodaná, pasovala perfektně, bohužel nevím z čeho je,
sehnal jsem jí před časem od Michala "Minorka".

#17: Re: Tažný brzdový válec Author: Bell37Location: Hradec Králové PostPosted: Thu May 04, 2017 8:59 pm
    ----
Dobrý den
sháním tažný brzdový válec. Nemáte ještě nějaký volný?
Děkuji

Bláha

#18: Re: Tažný brzdový válec Author: RancherLocation: Brno PostPosted: Thu May 04, 2017 9:23 pm
    ----
Tažné válce se mi povalují v syslátech.
Samozřejmě "nálezovky".
Do čehopak to máš? Smile

#19: Re: Tažný brzdový válec Author: MilanLocation: Praha 10 PostPosted: Mon Jul 15, 2019 8:51 am
    ----
Zdravím, chlapi, nebyl by na prodej jeden tažný hlavní brzdový válec, nejlépe po repasi? Díky, Milan

#20: Re: Tažný brzdový válec Author: RancherLocation: Brno PostPosted: Mon Jul 15, 2019 5:43 pm
    ----
To to máš do traktůrku? Nikde u Tvého profilu nevidím, že bys měl Minora Razz

#21: Re: Tažný brzdový válec Author: MilanLocation: Praha 10 PostPosted: Tue Jul 16, 2019 9:42 pm
    ----
Ubožáku Ranchere
v naší osobní korespondenci jsem tě informoval, že nemám Minora, ale Aero Pony, které má mnoho dílů společného s Minorem, krom jiného všechny komponenty brzdové soustavy včetně tažného hlavního brzdového válce. A ty mně teď tady napíšeš, jestli to chci na traktůrek? Co jseš to za ubožáka? Milan

#22: Re: Tažný brzdový válec Author: RancherLocation: Brno PostPosted: Tue Jul 16, 2019 10:10 pm
    ----
Ano a ten ubožák si má pamatovat, že před 6ti nedělema mi někdo nepřihlášenej psal mj. o BGJ? Víš kolik mám takových mailů?
A i kdyby, tak ten ubožák je jedinej, kterej se dozvěděl, že možná existuje Pony. Ten ubožák si totiž tenkrát dal tu práci a ubožák má ...vlastně měl ten kompletní vyčištěnej a možná funkční válec nachystanej. Už ho to, ubožáka, přešlo.
Stejně tak si ten ubožák myslí, že má-li např.Tatra z roku 1936 stejnej volant, klakson a dynamo; jako Praga, nesvědčí to o "mnoho společných dílech", které z nich dělají příbuzné, ale o stavu a počtu výrobců automobilového příslušenství v dané době.
Inu, na to, že jsi přišel na moje stránky a potřebuješ pomoc, mi to nepřipadá jako vhodně zvolená taktika.

#23: Re: Tažný brzdový válec Author: mesersmitLocation: Brno PostPosted: Thu Jul 18, 2019 6:42 pm
    ----
Podle mě slovo ubožák znamená ubohého člověka který si neví rady což v případě Ranchera není tento případ. A člověk který napíše knihu o polozapomenutém autu ve spolupráci s kamarády tak si nezaslouží toto oslovení.

#24: Re: Tažný brzdový válec Author: JaraIILocation: Brno-Husovice PostPosted: Fri Jul 19, 2019 7:31 am
    ----
Milan wrote:
Ubožáku Ranchere
v naší osobní korespondenci jsem tě informoval, že nemám Minora, ale Aero Pony, které má mnoho dílů společného s Minorem, krom jiného všechny komponenty brzdové soustavy včetně tažného hlavního brzdového válce. A ty mně teď tady napíšeš, jestli to chci na traktůrek? Co jseš to za ubožáka? Milan

Stačilo si do profilu napsat aero pony a ne hned urážet. Když by si pročetl stránky tak jsme tu řešili různé použití motoru z minora jako stříkačka a jiné Rolling Eyes
Aero pony je pěkné auto a je dobré ho zachovat jen je potřeba se chovat slušně.

-> Podvozek

All times are GMT + 1 Hour

Go to page Previous  1, 2  :| |:
Page 2 of 2