Nárazník
-> H&N-Karoserie

#1: Nárazník Author: Minorek45Location: Kdyně PostPosted: Tue Apr 28, 2015 4:54 am
    ----
Dobrý den scháním zadní hliníkový nárazník na svého minora dále ozdobné vedení řadící páky nebo vyměním za díly pokud budu mít děkuji. Cool

#2: Re: Nárazník Author: RancherLocation: Brno PostPosted: Tue Apr 28, 2015 3:04 pm
    ----
Mňo... ten nárazník už jsem řešili. Mám ho Smile jen jsn jsme to nedořešili...
Písni mail.

#3: Re: Nárazník Author: MiravanhostinLocation: Hostín PostPosted: Tue Apr 28, 2015 6:52 pm
    ----
Mám taky zadní hliníkáč navíc, za pěknej tachometr.

#4: Re: Nárazník Author: minorek PostPosted: Tue Apr 28, 2015 8:44 pm
    ----
Hliníkáč tady taky mám. Budu se opakovat, ale vyměním za výfuk který nutně potřebuju. Eventuálně doplatím, dohoda.

#5: Re: Nárazník Author: Minorek45Location: Kdyně PostPosted: Sat May 02, 2015 6:21 pm
    ----
Dobrý den díky vám chlapy za nabídky ale nemám ani tacho navíc ani výfuk ten je naopak totálně schnilej takže ho budu vyrábět.

#6: Re: Nárazník Author: Chong PostPosted: Tue May 05, 2015 7:54 am
    ----
No Minorku45 myslím že než budeš řešit výfuk, uteče hodně vody Wink . Každopádně, pochlub se.. o jaký stroj se jedná po pravici minora foto 32? Smile

#7: Re: Nárazník Author: kondorLocation: Velké Bílovice PostPosted: Wed Jun 02, 2021 5:35 am
    ----
Zdravím všechny,
poptávám zadní nárazník (přední je plechový jsou na něm zbytky chromu), zadní levý i pravý tlumič, polokoule texgumoidová 1x.
Děkuji.

#8: Re: Nárazník Author: mesersmitLocation: Brno PostPosted: Sat Jun 05, 2021 5:26 am
    ----
Vše co sháníte mám jenže již je vše zamluveno, popřípadě pošlu kontakt na budoucího majitele, zadní nárazník v případě nouze tvarově pasuje z Fiatu 600

#9: Re: Nárazník Author: kondorLocation: Velké Bílovice PostPosted: Sat Jun 05, 2021 7:49 pm
    ----
Děkuji za ochotu to se nedá nic dělat. Třeba se někdo ještě najde kdo bude mít volný nárazník a zabývající díly. Very Happy

-> H&N-Karoserie

All times are GMT + 1 Hour

Page 1 of 1