na internetu
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next  :| |:
-> Viděli jste?

#76: Re: na internetu Author: mesersmitLocation: Brno PostPosted: Thu Sep 05, 2019 4:55 pm
    ----
Máš pravdu jazyk Český není moje silná stránka a používám našeptávač nebo jak se ta berlička na internetu jmenuje. A čárky ve větách také nedodržuji.

#77: Re: na internetu Author: RancherLocation: Brno PostPosted: Fri Sep 06, 2019 7:43 am
    ----
Inu, je to tak. Ne všichni Češi vládnou jazykem rodným dílem rovným.

Když jsem před 17ti lety zakládal spartaky.cz, první dva, tři roky jsem se pokoušel šířit osvětu. Pak jsem zjistil, že to je prohrané předem.
Lidé jsou prostě takové. Někteří na to dlabou, jiní to mají již v jisté indispozici. Takže bojují jen s prvními. David je ten druhej případ.

Horší to bylo, když jsem na vejšce vedl adepty k diplomkám a první náhledy jsem jim vracel poškrtané červeně jako češtínovej diktát.
Někteří si nenechali vysvětlit, že inženýr, který neumí napsat bez chyby např. technickou zprávu, u mne neprojde.
Tenkrát se ale nic nevědělo o Dis...

#78: Re: na internetu Author: Chong PostPosted: Tue Sep 10, 2019 10:51 am
    ----
OK, nechtěl jsem nijak hejtřit. jen mě to někdy taká za voči. Ikdyž popravdě s těmi čárkami zápasím taky dost :). Jinak jak jsi Ranchere láteřil že Čezeta nedorazil s minorem na Letní Letov, dnes již ne až tolik Rudý, tak pro potěchu oka přikládám link do mého kanálu, kde jsem nahrál jak jsem se mohl účastnit a natáčet provozní testy nezaskleného, nanadrátovaného, bezručkového a neotapecírungovaného Čezetího minora. Tentokrát jsem se jal kamery prehistorické Čezetí, tedy záběry nicmoc. Ale pěkný, poprvé jsem si zařídil Minora, nad kterým jsem s Čezetou krvácel pět let. Vcelku to jelo dobře na těch 19koníků. Taky to chce poladit kdeco. Ale snad to Čezetu dokope dotáhnout ten zbytek, kterej je proti dosud proběhlý renovaci "fakt prdel". Asi budou i nějaké sem tam přibývat, tak přikládám link na můj kanál www.youtube.com/channe...subscriber

#79: Re: na internetu Author: RancherLocation: Brno PostPosted: Wed Sep 11, 2019 10:24 am
    ----
Idea YEZDI Exclamation Very Happy

#80: Re: na internetu Author: mesersmitLocation: Brno PostPosted: Thu Sep 12, 2019 7:34 am
    ----
Tak prý vznikl název Jawy v Indii.

#81: Re: na internetu Author: mesersmitLocation: Brno PostPosted: Thu Sep 19, 2019 1:20 pm
    ----
www.garaz.cz/clanek/ku...e-21002570 kdo zde najde něco z Minora?

#82: Re: na internetu Author: mesersmitLocation: Brno PostPosted: Wed Nov 20, 2019 3:37 pm
    ----
auto.bazos.cz/inzerat/...grafie.php

#83: Re: na internetu Author: RancherLocation: Brno PostPosted: Fri Nov 22, 2019 7:07 am
    ----
mesersmit wrote:
https://auto.bazos.cz/inzerat/110025761/zavodni-minor-sport-pametnici-fotografie.php
Nojo, poptávající je opravdu zajímavý člověk.
Když jsem vydal první 50ku Knih, dostal, jako všichni registrovaní s minimálně jedním příspěvkem, mail, že Kniha je k mání.
Zdvořilá odpověď zněla, že si ji již koupil na Aukru. V době, kdy jsem Knihu ještě neměl doma z tiskárny. Ani tři vysvětlovací maily vč. odkazů na náhled ho nezviklaly. Už ji měl.
Letos v březnu měl o Knihu o5 zájem. Asi chtěl druhou Smile . Ale trval na dobírce. Tak jsme se nedohodli. Nemohl pochopit, že mám právo volby...
Jinými slovy, až se budu nudit, něco z archivu mu nabídnu. Je s ním legrace.

#84: Re: na internetu Author: mesersmitLocation: Brno PostPosted: Fri Nov 22, 2019 2:56 pm
    ----
Někdo zde psal nebo měl závodní Minor ala Svazarm. Jsem chtěl naznačit ale nevím zda byl stejné koncepce nebo úplně jiný?

#85: Re: na internetu Author: mesersmitLocation: Brno PostPosted: Thu Dec 05, 2019 4:58 pm
    ----
auto.bazos.cz/inzerat/...n-1946.php

#86: Re: na internetu Author: mesersmitLocation: Brno PostPosted: Thu Dec 05, 2019 5:06 pm
    ----
www.sbazar.cz/Less11/d...ofa-60leta nejedná se o Minor?

#87: Re: na internetu Author: Chong PostPosted: Sun Dec 15, 2019 8:46 pm
    ----
no, inspirovala mě návštěva Chotusické burzy, kde jsem u jednoho prodejce zahlédnul tady kdysi řešená sklíčka zadních světel. Pořádně jsem si je prohlédnul a musím říct že super replika. Fotka se nevydařila ale přikládám katalog výrobce. www.veteranservice.cz/...0-%204.pdf strana 11 .

#88: Re: na internetu Author: RancherLocation: Brno PostPosted: Sun Dec 15, 2019 8:55 pm
    ----
Chong wrote:
no, inspirovala mě návštěva Chotusické burzy, kde jsem u jednoho prodejce zahlédnul tady kdysi řešená sklíčka zadních světel. Pořádně jsem si je prohlédnul a musím říct že super replika. Fotka se nevydařila ale přikládám katalog výrobce. www.veteranservice.cz/...0-%204.pdf strana 11 .
Jojo, ta sklíčka jezdí v ruským Minoru. Bylo to to nejlepší, co se dalo sehnat.
Pak na Motortechně Šilhán neměl a tak koukám, že je znovu nechal vyrobit.

#89: Re: na internetu Author: Chong PostPosted: Mon Dec 16, 2019 12:28 pm
    ----
no určitě existují minimálně dvě Smile . Fotka stojí za 3xtečka , nějak to nevyšlo. Ale přikládám důkaz existence.

... tak nepřikládám. Ranchere, přidávání obrázků tady stojí taky za tři tečky...
Rancher wrote:
A to jako tu mám povolit vkládání 5 megových obrázků? To bych přišel na buben Sad
Zmenši a vlož Very Happy

#90: Re: na internetu Author: JaraIILocation: Brno-Husovice PostPosted: Tue Dec 17, 2019 8:03 am
    ----
JJ přidražil v roce 2018 stálo 360,- a 2019 410,-

-> Viděli jste?

All times are GMT + 1 Hour

Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next  :| |:
Page 6 of 8