Nový člen JarekMinor
-> Přišel jsem mezi Vás

#1: Nový člen JarekMinor Author: JarekminorLocation: Všechovice PostPosted: Sat Nov 10, 2018 5:43 pm
    ----
Zdravím všechny nadšence vozidel Aero minor, tak i já jsem se přidal k této závislárně a jsem za to opravdu rád. Minora jsem koupil cca před osmi lety a do nedávna ještě ležel na zahradě pod plachtou a sháněl jsem jak prostory tak díly a finance. Začátkem letošního září jsme společně s partou přátel a mou přítelkyní začali Minora dávat dohromady a nemůžeme se dočkat momentu kdy ho nastartujeme. Držte nám palce.

#2: Re: Nový člen JarekMinor Author: aerominorLocation: Horní Počaply PostPosted: Sat Nov 10, 2018 8:16 pm
    ----
Gratuluji k rozhodnutí postarat se o další Minorka, nějak jich je stále málo vidět. Vítám na stránkách a přeju hodně sil do renovace. Podle fotek velmi slibný kousek.

#3: Re: Nový člen JarekMinor Author: vintalkoLocation: Sučany Slovensko / Zlín Česko PostPosted: Sat Nov 10, 2018 11:36 pm
    ----
Vitaj medzi minoristami, držím palce v renovácii. Smile

#4: Re: Nový člen JarekMinor Author: RancherLocation: Brno PostPosted: Sun Nov 11, 2018 7:53 am
    ----
Stavím se do řady vítačů a z moci mé úřední Tě pasují na dalšího šílence. Razz

#5: Re: Nový člen JarekMinor Author: JaraIILocation: Brno-Husovice PostPosted: Sun Nov 11, 2018 10:04 am
    ----
Připojuji k uvítacímu výboru a přeji hodně úspěchu v renovaci.
Jsem rád že jsi rozšířil řadu Moravských Minorů Wink
Všechovice jsou kousek od Brna tak pokud by jsi chtěl rád se zastavím na pokec.

#6: Re: Nový člen JarekMinor Author: RancherLocation: Brno PostPosted: Thu Dec 06, 2018 8:18 am
    ----
JaraII wrote:
Připojuji k uvítacímu výboru a přeji hodně úspěchu v renovaci.
Jsem rád že jsi rozšířil řadu Moravských Minorů Wink
Všechovice jsou kousek od Brna tak pokud by jsi chtěl rád se zastavím na pokec.
Tak ty Všechovice nejsou as ty u Tišnova, ale u Přerova. Což vidno zříti z dalšího Všechovičáka jménem Majk. který přibyl na stránky.

#7: Re: Nový člen JarekMinor Author: JaraIILocation: Brno-Husovice PostPosted: Mon Dec 10, 2018 2:54 pm
    ----
Pravda je to o 70 km dál Laughing

#8: Re: Nový člen JarekMinor Author: JarekminorLocation: Všechovice PostPosted: Mon Dec 10, 2018 3:15 pm
    ----
Jsou to vsechovice u Bystřice pod hostynem

#9: Re: Nový člen JarekMinor Author: JaraIILocation: Brno-Husovice PostPosted: Mon Dec 10, 2018 3:27 pm
    ----
Jo jo 100 km od Brna to je krásný výlet na setkání s minoristou Wink

#10: Re: Nový člen JarekMinor Author: JarekminorLocation: Všechovice PostPosted: Mon Dec 10, 2018 3:33 pm
    ----
Ale renovaci provádím v let kunovice u uherského hradiste

#11: Re: Nový člen JarekMinor Author: JaraIILocation: Brno-Husovice PostPosted: Mon Dec 10, 2018 3:36 pm
    ----
tak to je ještě blíže, to je dobré vědět Wink

#12: Re: Nový člen JarekMinor Author: JarekminorLocation: Všechovice PostPosted: Mon Dec 10, 2018 3:41 pm
    ----
Určitě se někdy stavím

#13: Re: Nový člen JarekMinor Author: JaraIILocation: Brno-Husovice PostPosted: Mon Dec 10, 2018 3:44 pm
    ----
Není problém, pošlu ti kontakt na SZ Rolling Eyes

#14: Re: Nový člen JarekMinor Author: RancherLocation: Brno PostPosted: Mon Dec 10, 2018 4:22 pm
    ----
Jarekminor wrote:
Ale renovaci provádím v let kunovice u uherského hradiste
Odtud mám sanitku! Razz

#15: Re: Nový člen JarekMinor Author: JarekminorLocation: Všechovice PostPosted: Mon Dec 10, 2018 7:51 pm
    ----
Jj přesně

-> Přišel jsem mezi Vás

All times are GMT + 1 Hour

Page 1 of 1