Prodávám svého Minora
-> H&N celé auto

#1: Prodávám svého Minora Author: luckytomLocation: Bílý Kámen PostPosted: Tue Jun 25, 2019 5:53 pm
    ----
Na vědomost se dává, že je na prodej můj Minor.
Důvod je prozaický - peníze...
Dal jsem ho na aukro: aukro.cz/aero-minor-ii...6950225952 od koruny.
Cena "kup teď" je samozřejmě jen pro pobavení.
Tož tak.

#2: Re: Prodávám svého Minora Author: mesersmitLocation: Brno PostPosted: Wed Jun 26, 2019 9:51 am
    ----
Pěkné moc pěkné.

#3: Re: Prodávám svého Minora Author: vintalkoLocation: Sučany Slovensko / Zlín Česko PostPosted: Fri Jun 28, 2019 8:23 am
    ----
Pekný kus nábytku Smile
Tie papiere sú oživiteľné, či nie?

#4: Re: Prodávám svého Minora Author: vintalkoLocation: Sučany Slovensko / Zlín Česko PostPosted: Fri Jun 28, 2019 8:24 am
    ----
Zaujímavý je popolník pre sediacich vzadu, to vidím po prvý krát Rolling Eyes Laughing

#5: Re: Prodávám svého Minora Author: JaraIILocation: Brno-Husovice PostPosted: Mon Jul 01, 2019 6:02 am
    ----
vintalko wrote:
Zaujímavý je popolník pre sediacich vzadu, to vidím po prvý krát Rolling Eyes Laughing
Ten mám ve Velorexu Laughing

#6: Re: Prodávám svého Minora Author: mesersmitLocation: Brno PostPosted: Tue Jul 02, 2019 1:21 pm
    ----
Vyděl jsem ho ve Volze nebo Moskviči ale možná se pletu

#7: Re: Prodávám svého Minora Author: RancherLocation: Brno PostPosted: Tue Jul 02, 2019 3:34 pm
    ----
Nee, je to prvorepublikový popelník z aut.

#8: Re: Prodávám svého Minora Author: vintalkoLocation: Sučany Slovensko / Zlín Česko PostPosted: Thu Jul 04, 2019 10:16 am
    ----
Nejde o to že popolník, ten mám aj ja na palubke,
ale že vzadu, na "virtuálnych" zadných dverách. Rolling Eyes

#9: Re: Prodávám svého Minora Author: JaraIILocation: Brno-Husovice PostPosted: Thu Jul 04, 2019 12:14 pm
    ----
Ale vzadu popelník patří na každé straně jen je jiný, na palubce popelník není.

#10: Re: Prodávám svého Minora Author: vintalkoLocation: Sučany Slovensko / Zlín Česko PostPosted: Thu Jul 04, 2019 12:32 pm
    ----
Hovoríš o velorexe alebo o minore?

#11: Re: Prodávám svého Minora Author: JaraIILocation: Brno-Husovice PostPosted: Thu Jul 04, 2019 12:37 pm
    ----
Velorex ten má na palubovce jak je na mé fotce.
Minor má popelníky vzadu po stranách ale jsou skleněné a vytáčení.

#12: Re: Prodávám svého Minora Author: vintalkoLocation: Sučany Slovensko / Zlín Česko PostPosted: Thu Jul 04, 2019 1:34 pm
    ----
ááá takže aj tvoj minor má popolníky vzadu? Surprised Surprised
No tak to je druhý minor, o ktorom viem, že by mal popolníky vzadu.
A akú máš farbu skla v popolníkoch? Question
Nejaká fotečka by sa nenašla?

#13: Re: Prodávám svého Minora Author: vintalkoLocation: Sučany Slovensko / Zlín Česko PostPosted: Thu Jul 04, 2019 1:38 pm
    ----
Dokonca ani nadštandard minor pre Stalina nemá vzadu popolníky..

#14: Re: Prodávám svého Minora Author: JaraIILocation: Brno-Husovice PostPosted: Fri Jul 05, 2019 6:14 pm
    ----
Až budu doma tak pořídím nějaké fotky.

#15: Re: Prodávám svého Minora Author: RadekLocation: Holice PostPosted: Sat Jul 13, 2019 6:11 am
    ----
Tak jsem včera v Ostroměři zahlédl jak se minor na vleku stěhuje k novému majiteli,doufejme, že bude zase brázdit silnice.

-> H&N celé auto

All times are GMT + 1 Hour

Page 1 of 1