přípravy Letov
Go to page Previous  1, 2  :| |:
-> Jízdy a srazy

#16: Re: přípravy Letov Author: JaraIILocation: Brno-Husovice PostPosted: Thu Jul 18, 2019 7:02 am
    ----
Tak posílám taky ochutnávku původně jsem chtěl vzít jen karburátor do batůžku ale znáte náčelníka ukecal mě .....
zajímavý to bude dostat do auta asi to budu muset rozložit sám to celé nezvednu Rolling Eyes

#17: Re: přípravy Letov Author: minorpetrLocation: Vilémov u Šluknova PostPosted: Sat Jul 20, 2019 12:48 pm
    ----
Tak já taky dorazím ale zatím bez minora. Budu se těšit.

#18: Re: přípravy Letov Author: JaraIILocation: Brno-Husovice PostPosted: Sat Jul 20, 2019 2:44 pm
    ----
Tak jsem dorazil k náčelníkovi. Naložíme Minora a hurá na Prahu. : Wink

#19: Re: přípravy Letov Author: JaraIILocation: Brno-Husovice PostPosted: Sat Jul 20, 2019 7:40 pm
    ----
Tak už jsme v hospodě

#20: Re: přípravy Letov Author: JaraIILocation: Brno-Husovice PostPosted: Sun Jul 21, 2019 4:00 pm
    ----
Tak první akce v Letovu je za námi.
Tímto bych rád poděkoval organizátorům za krásný strávený víkend Very Happy

#21: Re: přípravy Letov Author: aerominorLocation: Horní Počaply PostPosted: Sun Jul 21, 2019 6:36 pm
    ----
Organizátory to díky účastníkům taktéž bavilo, tudíž díky patří i všem zúčastněným.

#22: Re: přípravy Letov Author: mivaLocation: Praha 4 PostPosted: Mon Jul 22, 2019 6:46 am
    ----
Náčelníku, moc se ti to povedlo, děkuji všem zúčastněným, dozvěděl jsem se několik novinek o Minorech, fakt super. Doufám, že tento "nultý ročník" bude pokračovat tak, jak si říkal. Takže příští rok nashle.
PS v předchozích zprávách někdo píše o ubožákovi. Ať sem raději nechodí, tady se chtějí lidé bavit, pomáhat si, diskutovat a ne se ( ještě blbě) urážet. Je mi za něj stydno.

#23: Re: přípravy Letov Author: RancherLocation: Brno PostPosted: Mon Jul 22, 2019 7:01 am
    ----
Já děkuji všem, zejména Pavlovi. Ostatní, když bych jmenoval, mohl bych na někoho zapomenout.
Bylo to super a odpoledne se snad dostanu k tomu, abych zde vyvěsil nějaká písmenka a nějaké fotečky.

Nejvíce se těším na sestavení seriálu zrodu Minora na původním místě o5 po sedmdesáti letech.
Máte se na co těšit a současně ti, kdo mohli a nebyli, čeho litovat.

#24: Re: přípravy Letov Author: RomanminorLocation: Nechanice PostPosted: Mon Jul 22, 2019 9:27 am
    ----
Dobrý den všem. Nejprve bych chtěl poděkovat všem, kteří se podíleli na přípravě tohoto srazu a dále poděkovat všem, kteří se přišli nebo přijeli pochlubit svými vozidly. Není jednoduché připravit takový sraz. Já osobně jsem byl přítomen v neděli, kdy jsem měl možnost se inspirovat vystavenými vozidly, díly k vozidlům a dobrou organizací. Ještě jednou děkuji.

#25: Re: přípravy Letov Author: BarkasníkLocation: Praha PostPosted: Mon Jul 22, 2019 1:08 pm
    ----
Nám se to taky moc líbilo. A bylo to takové symbolické když prý i ten zbytek starých budov půjde brzo k zemi...
Kamarád trabantář tam dost fotil, plním jeho přání a dávám sem odkaz.

net0pyr.rajce.idnes.cz...um-created

Díky moc.
Barkasník

#26: Re: přípravy Letov Author: mesersmitLocation: Brno PostPosted: Thu Aug 01, 2019 4:26 pm
    ----
Přírůstek dorazil v pondělí jmenuje se Kateřina.

#27: Re: přípravy Letov Author: RancherLocation: Brno PostPosted: Fri Aug 02, 2019 9:49 pm
    ----
Kačenko, vítej na světě ♥️

-> Jízdy a srazy

All times are GMT + 1 Hour

Go to page Previous  1, 2  :| |:
Page 2 of 2