čalounění stropu
-> Karoserie

#1: čalounění stropu Author: Chong PostPosted: Mon Aug 30, 2021 5:15 am
    ----
Ahoj, protože Čezetovi vybouchnul čalouník (to je velmi míný popis, když někdo někoho tahá tři roky za nos a pak řekne "sorry ale mám lukrativnější a pohodovější zakázky, tak si to nech udělat jinde") tak Čezeta shání jiného čalouníka. Bohužel se ztrátou čalouníka došlo i ke ztrátě vzoru (střihu) na výrobu střechovice. A protože Čezeta je také velmi stydlivý (možná spíš líný se tu zeptat), zeptám se za něj... nemáte někdo k zapůjčení sundanou střechovici na použití jako vzor pro výrobu repliky? Díky..

#2: Re: čalounění stropu Author: mesersmitLocation: Brno PostPosted: Wed Sep 01, 2021 10:55 am
    ----
čalouníka bych mohl doporučit se optat čalounictví Rekovi z Bobrové na Českomoravské vysočině jezdí i po burzách určitě na motortechu a prodává již hotové sedadla na motorky a jeho rodina dělá nábytek tedy čalouní.

#3: Re: čalounění stropu Author: Chong PostPosted: Thu Sep 02, 2021 5:55 am
    ----
Díky za info, nesháníme čalouníka, nýbrž vzor na výrobu čalounění. V tomto případě bohužel došlo ke ztrátě původního originálu. Super podklad pro čerpání informací skladby, vzoru materiálu a technologie. O to víc to zamrzí. Rekovi pochopitelně známe, ale nemyslím že je nutné kvůli stropnici (koukám že jsem ale blbě původně napsal střechovici jako by Čezeta měl kabrio Smile ) sahat po předražených odbornících, když tohle zvládne kdejaká švadlena Smile Jde jen o to do toho tenkého materiálu udělat rovné a přesné švy. Zbytek je na nás...

#4: Re: čalounění stropu Author: GeorgeCLocation: Osek PostPosted: Mon Sep 20, 2021 7:34 pm
    ----
Ahoj, čalounění stropu jsem opatrně zdemontoval. Mohu poskytnout.

#5: Re: čalounění stropu Author: cezetaLocation: PRG PostPosted: Thu Sep 23, 2021 3:30 pm
    ----
GeorgeC wrote:
Ahoj, čalounění stropu jsem opatrně zdemontoval. Mohu poskytnout.
Ahoj,
psal jsem ti SZ, ale stále se tváří že nebyla přečtena.
Můžeš se mi prosím ozvat?
Díky.

#6: Re: čalounění stropu Author: GeorgeCLocation: Osek PostPosted: Sun Sep 26, 2021 6:58 pm
    ----
Sorry, mam hrozný fičák, napíši do zprávy.

-> Karoserie

All times are GMT + 1 Hour

Page 1 of 1