Aero Minor II 1946 - 1951
Community Forums › Lidé › Přišel jsem mezi Vás › Rancher

Rancher
Přihlásil jsem se a chci představit svoje autíčko, nebo nadějnou hromadu šrotu. Prostě přijdu někam tak pozdravím a dám o sobě nějakou informaci.
Post new topic    Reply to topic    Printer Friendly Page     Forum Index ›  Přišel jsem mezi Vás

View previous topic :: View next topic  
Author Message
Rancher
ZASL. MIN.
ZASL. MIN.

Offline Offline
Joined: Jan 28, 2012
Posts: 2589
Location: Brno
PostPosted: Sat Feb 18, 2012 4:45 pm
Post subject: Re: Dvoutakt

Taakže, protože stopa je prošlápnutá, můžu se taky vydat na cestu vlastní prezentace.
V roce 2001 jsem si koupil Spartaka. Myšlenka byla vcelku prostá. "Dostavějls chalupu, naučil se zedníčině, klempířině, elektrikařině a vodařině, něco od dřeva, něco od železa a co fčíl?" povídám si. Koupíš si starou Octavii 59, takovu, s jakou rodina zakládala motorizaci a uděláš si jí. Z Oktávky se vyklubal převlečenej Spartak a už jsem v tom lítal. Lítal ve vetoších,. lítal v dobových artefaktech a vše to bylo provázeno učením se html a pak php a podobně a obrazem je můj web www.spartaky.cz .
Se čtyřma rodinnejma Spartakama, dvěma oktávkama, asi tak pěti historickýma přívěsama, nějakou tou stodvácou, Simcou atd. jsem mohl skončit. Neskončil.
Mladší syn? "...že by se sanitka hodila, když je ten skorodoktor." taxe jedna po nachomýtnutí dovezla a stejný, respektive podobný výrok vedl ke koupi "něčeho staršího".
První na ráně, bylo ...prakticky za odvoz a pod cenu šrotu...sršní hnízdo. Prostě bylo první a hlavně obsahovalo můj dětský idol.
Říkával jsem tomu ponorka. Připadalo mi, že má maličká okénka atp. Prostě dětské fantazie.
Ponorku už v rodině máme, je to Spartak, který přežil povodně pod vodou, tak se nabídlo jméno Sršeň. U nás se musí jmenovat všechno!
Do Minora jsem se zamiloval na první poslech. Tj. jakmile jsem slyšel, že jde o Minora, vlastně jsem už věděl, že to chci.

No a taxem, protože Sršeň není projekt na toto léto, ale na léta, oslovil Luboše Balcara ( minor.kvalitne.cz ), co by se dalo udělat s jeho stránkami aby ... a po dohodě postavil tyhle. Takže se tu vítám a Vás taky. Cool
Back to top
View user's profile Visit poster's website Photo Gallery
Display posts from previous:   
Post new topic    Reply to topic    Printer Friendly Page    Forum Index ›  Přišel jsem mezi Vás
Page 1 of 1
All times are GMT + 1 HourJump to:  


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Stránky o automobilu Aero Minor II. Výroba: LETOV a MOTORLET (Walter) - závody Jinonice a Letňany, Československo, 1946 - 1951 ©2002-2012 Luboš Balcar, Pavel Krbec, Vladimír Nešpor a všichni aktivní uživatelé stránek. Použití jakýchkoliv autorských materiálů, tj. textů i obrázků z tohoto webu je možné pouze se souhlasem a uvedením zdroje - www.minory.cz


Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy