Aero Minor II 1946 - 1951
Pro NewsNapsali jsme samiZ redakčního stolu › Minor léčící

Z redakčního stolu

Minor léčící

Posted by: Rancher on Tuesday June 04, 2019 (05:32:49)   (575 Reads)
 Article Rating: 5
 

 

Anders Liljegren mi včera poslal WhatsApp. Pár písmen, jedna fotka a přece je v té zprávě obsaženo strašně mnoho. To slovo "strašně" působí jako protimluv, ale "velmi" by bylo velmi nedostatečné.

Ta fotka a pár řádek textu mne prostě zasáhly. Je v nich skryto i to PROČ. Proč tohle vlastně děláme. Děláme to právě kvůli paměti. Generační paměti.

To nemají být velká SLOVA. Naopak!*****************************
The members of our oldtimer motor club were asked If we could show some old cars to the elderly People at a nursing home in my neighborhood. This fellow suddely got his memory back. At first sight he shouted "it is a Minor, I've had one - 19,5 horsepowers". The staff was amazed that he suddely went so vivid.

Členové našeho oldtimer klubu byli požádáni, abychom starým lidem v pečovatelském domě v mém sousedství ukázali nějaká stará auta. Tomuhle chlapíkovi na fotce se okamžitě vrátila paměť. Jakmile auto uviděl, zakřičel "To je to Minor, míval jsem jednoho - 19,5 koní". Zaměstnanci byli ohromeni, že tak rychle ožil. 
 
 


  Printer Friendly Format
 

Stránky o automobilu Aero Minor II. Výroba: LETOV a MOTORLET (Walter) - závody Jinonice a Letňany, Československo, 1946 - 1951 ©2002-2012 Luboš Balcar, Pavel Krbec, Vladimír Nešpor a všichni aktivní uživatelé stránek. Použití jakýchkoliv autorských materiálů, tj. textů i obrázků z tohoto webu je možné pouze se souhlasem a uvedením zdroje - www.minory.cz


Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy